iFCB XX TIMETABLE WORK

29.IV – СЪБОТА / SATURDAY

 

09:00-17:00 STEEL PROGRAMS** – обучения за нови инструктори  – Фернандо Горини – още.. fernando_gorini**

14:30 – ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ
14:30-15:30 BELLY DANCE for everyone – Ajda Yamuk ajda-yamuk
15:30-16:10 SPINNING – Теодора Йовкова – България teddy
16:20-17:00 SPINNING – Росен Димитров – България rosen_dimitrov
15:30-16:30 SUPER JUMP – 2×20 Bianca Marcarov – Romania
16:00 – до 1.V -10:00ч. COMPETITION LOW FAT % WINNER – състезание за най-нисък % мазниниiva_milanova

16:30-17:20 BULGARIAN BAG – Nikolay Stanchev – Bulgaria
17:20-18:00 DANCELO – dance fitness – Калин Петков и тийм България kalin hristina_popova iva_milanova daniel_dynkovajda-yamuk

18:00-18:00 ОБЩА СНИМКА iFCB X – PHOTO iFCB X
18:00-19:00 STEEL COMBAT – Fernando Gorini  и тийм Българияfernando_gorini
19:00-20:00 ZUMBA – инструктори България geri_nacheva daria_altareva valia_nedeva zornica_nikolova pepi_kostadinova denica_nik desislava-petrova slavka-taskova  maria-avramova malina_miladinova rosen_dimitrov
20:00-20:50 KANGOO KICKS – Росен Димитров – България rosen_dimitrov*****
21:15 – Вечеря / Dinner
22:00 – 00:00 – WELCOME PARTY – Адмирал

 

30.IV – НЕДЕЛЯ / SUNDAY

08:00-09:00 YOGA – Yuriy Nikolaev- Bulgariayuriy_nikolaev
09:10-10:00 BULGARIAN BAG – Nikolay Stanchev – Bulgaria
10:00-10:40 SPINNING – Rossen Dimitrov  – Bulgaria rosen_dimitrov
10:40 -11:20 SPINNING – Teodora Yovkova – Bulgaria teddy
10:00-10:40 WORKSHOP КАК ДА да се храним и тренираме успешно?  – Велислав Велев – Bulgaria
10:40-11:00 WORKSHOP – КАК ДА правим клекове и напади? – Kalin Petkov – Bulgariakalin

10:00-10:50 KANGOO POWER – Petya Dobreva – Bulgaria petya-dobreva

10:00-10:50 FIT PROJECT – Ozgur Akturk – Turkey
11:00-11:50 STEEL TONIC – Fernando Gorini and instructors Bulgariafernando_gorini
12:00-12:50 BODY CONDITIONING – Naumman Mazicioglu – Turkey
12:00-12:40 ZUMBA SENTAO – Marina Avramova instructors Bulgaria maria-avramovavalia_nedeva
13:00-13:50 ZUMBA – ZES Lars Wensing – Netherland
13:00-13:50 ATHLETIC TRAINING – Bianca Marcarov – Romania
13:50-14:30 PILATES – Hrsitina Popova – Bulgaria hristina_popova
14:30-16:00 FREESTYLER 4x20min – Petya Dobreva and instructors Bulgaria petya-dobreva
14:30-16:00 СИЛНО ТЯЛО 3 – STRONG BODY 3 – СЪСТЕЗАНИЕ kaliniva_milanova
14:00-15:15 WORKSHOP*** – Salsa moves and steps in dance fitness – Ricardo Rodrigues – Portugal ***
15:15-16:30 WORKSHOP**** Warmup for dance fitness instructors – Davo Garcia – Bg-Mexico****
15:30-16:20
16:30-17:20
17:20- 18:10
16:00-17:00 KANGOO POWER and DANCE – Gergana and Sofia Gospodinovi – Bulgaria *****
17:00-17:05 СИЛНО ТЯЛО 2 – STRONG BODY 2 – НАГРАЖДАВАНЕ
17:05-17:55 FUNCTIONAL STRETCHING – Evgeniya Palateva – Bulgaria
17:50-18:30 SHOW TIME – – Naumman Mazicioglu – Turkey
18:30-19:20 FUNCTIONAL SHAPЕ – Cristina Androne – Romania cristina_androne
19:20-20:20 ZUMBA – MAN ON STAGE – Ricardo Rodrigues – Portugal Davo Garcia – Bg-Mexico
20:30- Вечеря
22:00-01:00 Night Party NR 2

1.V – ПОНЕДЕЛНИК / MONDAY

08:20-09:10 FUNCTIONAL PILATES – Poli Vasileva – Bulgaria poli_vasileva
09:15-09:55 PORT De BRAS – Poli Vasileva – Bulgaria poli_vasileva
09:15-09:55 SPINNING – Teodora Yovkova – Bulgaria teddy
09:00-09:45 WORKSHOPКАК ДА бъдеш успешен инструктор II – Kalin Petkov – Bulgariakalin
10:00-10:50 AEROBIC CHOREOGRAPHY – Cristina Androne – Румъния cristina_androne
10:50-11:40 STEEL TRAINING – Fernando Gorini и инструктори Bulgariafernando_gorini
11:00-11:50 STRONG by ZUMBA – Maria Avramova and instructors Bulgariamaria-avramova
11:50-12:30 DANCEROBIC – Ozgur Akturk – Turkey
11:40-12.20 KANGOO POWER and DANCE – Vasilena Popova-Radichkovavasilena_popova_radichkova Nina Trendafilovanina_trendafilova Bulgaria *****
12:20-12:25 НАГРАЖДАВАНЕ – LOW FAT % WINNER
12:25-12:30 ТОМБОЛА теглене на щастливец на iFCB X – фрии пас за iFCB 11
12:30-12:30 ЗАКРИВАНЕ и подготовка за iFCB 10

 

NOTES – ЗАБЕЛЕЖКИ:

**Steel Programs – education course – Fernando Gorini – 1 day education course with payment – registration (later)/ еднодневен курс за обучение за инструктори – с регистрация (подготвя се)
*** Salsa moves and steps in dance fitness – Ricardo Rodrigues – the entry for workshop is 15Eu with registration/ платен workshop – 30лв. с регистрация (подготвя се)
**** Warmup for dance fitness instructorsDavo Garcia – the entry for workshop is 8Eu with registration / платен workshop – 15лв. с регистрация (подготвя се)
***** Rental price for shoes – 3BGN (2Eu) / Цена за наем на обувки – 3лв. при получаване

Share